Loading…
Mbushi hekurin e hekurosjes me ujë aromatik që rrobat të marrin aromë të mirë, por shikoni çfarë i ndodhi (Foto)
  • 10/08/2017 | 16:19

...

Një burrë kishte përfunduar i gjithi i tymosur pasi kishte shkatërruar hekurin e tij duke e mbushur me ujë të aromatizuar për të bërë që rrobat e tij të marrin erë të frutave të malit, transmeton gazetametro.net.


Tom Agnew, nga Cardiff ka shkruar në facebook për fatkeqësinë e tij siç e quan ai, virale. Sheqeri që ndodhej në lëng është ngurtësuar dhe ka dalë nga vrimat, duke ia dëmtuar pajisjen.

Hekuri i dëmtuar nga sheqeri i shkrirë “Kur vendoset ujë me shije dhe aromë në ujti, ajo nuk kalon te veshjet. Këto gjëra duhet të shkruhen në instruksione, sepse unë pësova dëme”, ka shkruar Agnew lidhur me rastin.

Lexuesit janë mahitur me të, për mënyrën se si provoi të hekuroste këmishën e preferuar. “Njerëz si ky, janë arsyeja pse kemi përshkrime të çuditshme në tiketat e instruksioneve”, është një nga komentet e shumta./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë