Loading…
Më i votuari nga fansat
  • 11/01/2017 | 16:55

...

Të hënën mbrëma Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin e lojtarit më të mirë ‘The Best’ për vitin 2016 nga FIFA.


Mënyra e votimit ishte 50% nga fansat online dhe 50% nga kapitenët dhe trajnerët e kombëtareve.

Por diçka më ndryshe ka ndodhur tek votimi i fansave online për formacionin startues më të mirë të vitit 2016, ku më i votuari ishte Sergio Ramos, duke e lënë pas Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin, raporton gazetametro.net

fifa

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë