Loading…
Me ndihmën e barkut ky fëmij po arrin ti pastroj enët
  • 15/02/2018 | 23:18

...

Që fëmijët mund të jenë të zotët këtë e dëshmon edhe kjo video, transmeton gazetametro.net


Videoja më poshtë tregon aftësinë e këtij fëmije se si ka arritur të ngjitet te lavamani dhe i ka pastruar enët, por si ndihmë e ka pasur barkun me të cilin është mbajtur.

Shikoni videon e plotë dhe kuptoni./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë