Loading…
Mendoi se e pa krijesën mistike, por doli të ishte diçka tjetër (Foto)
  • 13/08/2017 | 13:40

...

Gawain MacGregor ka qenë duke shëtitur në një pjesë malore të Karolinës së Veriut, kur ka hasur në atë që besonte se ishte krijesa mistike, e njohur si Këmbëmadhi.


Mirëpo, 33-vjeçari ka zbuluar se ishte vetëm një njeri, i veshur me kostum të punuar nga leshi i rakunit, transmeton Telegrafi.

Kostumi që ngjalli dyshime

“Isha i sigurt se e pashë më në fund këtë krijesë të shumë përfolur, por ishte vetëm një njeri që praktikonte një ritual të vjetër fetar”, ka thënë MacGregor. Me këtë rast, ai ka kërkuar që nëse shihet ndonjë krijesë e jashtëzakonshme, të mos qëllohet në të sepse mund të jetë ndonjë njeri me kostum.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë