Loading…
Mendoi se është një monedhë, por tmerrohet kur e tërheq
  • 01/11/2017 | 23:18

...

Një djalë i ri nga Amerika me emrin Mike Corriero vuri re një objekt të çuditshëm në murin e oborrit të tij që dukej si një monedhë, por nuk qe ashtu.


Vijat e objektit  në formën sferike i dha atij idenë e një monedhe të panjohur dhe kështu ai vendosi që të shoh edhe më tej se çka ishte, dhe Mike u tmerru kur e pas se ajo ishte një merimangë. Dihet se këto insekte shpesh krijojnë vrima për të kapur prenë e tyre me çrregullime prej mëndafshi, transmeton gazetametro.net

Mike Corriero, e fotografoi  shpejt atë dhe u largua nga vendi i ngjarjes, pasi që mund të sulmohej nga ajo, dhe njoftoi personat adekuat për të hulumtuar më tej atë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë