Loading…
Mendonte që nuk po e sheh askush në dyqan, shihni çfarë bën kjo grua me parfum
  • 21/10/2017 | 17:52

...

Kamerat e sigurisë në një parfumeri kanë xhiruar një vajzë e cila merr një parfum, ndërsa me të fillon të lyhet nëpër të gjithë trupin.


Derisa ka menduar që askush nuk po e sheh, ajo ka vazhduar spërkatjen edhe në një vend tjerët, transmeton gazetametro.net

Ajo e ka ngritur fustanin dhe e ka spërkatur edhe zonën e saj intime. Kur e ka kryer ajo parfumin e ka kthyer në vend./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?time_continue=23&v=HoCpsDmGhCU

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë