Loading…
Mercedesi prezanton enterierin e modelit të ri A-Class
  • 23/11/2017 | 21:12

...

Gjiganti gjerman i prodhimit të veturave, Mercedes Benz, ka prezantuar për adhuruesit e veturave fotografi që tregojnë se si do të duket enterieri i modelit më të ri të klasës A që do të dalë në shitje më 2018, transmeton Gazeta Metro.


“Mercedesi i ri A-Class shënon një revolucion në kompaktësinë nga brenda duke shtuar ndjenjën e hapësirës dhe luksit modern”. Kështu e përshkruan Mercedesi dizajnin e ri nga brenda të veturës së re.

Mercedes Benz është një ndër kompanitë më të sukseshme të industrisë gjermane të veturave. Kompania me bazë në Stuttgart vepron që në vitin 1926. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë