Loading…
Mesazhi i Vucicit për lojtarët serbë nuk kreu punë: Kosovarët fituan në Rusi
  • 22/06/2018 | 23:43

...

Futbollistët e kombëtares serbe nuk e kanë dëgjuar presidentin e tyre dhe mesazhin e tij për ndeshjen ndaj Zvicrës, transmeton Gazeta Metro.

Mediat serbe raportojnë që Aleksandar Vucic i kishte pritur futbollistët e kombëtares dhe u kishte kërkuar që të fitojnë bindshëm ndaj Zvicrës, pikërisht për shkak të faktit që në Zvicër luajnë kosovarët dhe janë lojtarët kryesorë aty.

Megjithatë, kjo porosi nuk shërbeu për asgjë pasi kosovarët mposhtën Serbinë dhe e vunë buzë eliminimit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë