Loading…
Mësohen çmimet e iPhone Xs, Xs Max dhe iPhone Xr, do ju habisin
  • 12/09/2018 | 20:52

...

Apple tani është duke bërë prezantimin e tre smartfonëve më të ri, iPhone Xs, Xs Max dhe iPhone Xr.

Përveç përmirësimeve të jashtëzakonshme në performanca dhe ndryshimeve të dukshme në dukje, ajo që ka habitur adhuruesit e këtyre smartfonëve është çmimi i pajisjeve.

iPhone Xr vjen me një çmim fillestar prej 699 dollarë, iPhone Xs vjen me çmim fillestar prej 899 dollarë dhe iPhone Xs Max vjen me një çmim fillestar prej 999 dollarë.

Nëse marrim parasysh çmimet me të cilat kanë dalur në treg pajisjet e mëhershme dhe përmirësimet e bëra në iPhonet e rinj, atëherë çmimet janë të volitshme dhe më të lira./Lajmi.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë