Loading…
Mësoni çfarë shkruhet nën statujën e Skënderbeut në Romë (FOTO)
  • 02/09/2017 | 14:03

...

Nën statujën e heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastriot Skenderbeut në Romë shkruhet:

“Roma përkujton 500 vjetorin e vdekjes së Gjergj Kastrioti Skënderbeut, mbrojtësit të Qytetërimit Perëndimor.”

LEXO EDHE: Shqiptarët myslimanë ngrisin flamurin e Skënderbeut në Arabi Saudite (Foto).

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë