Loading…
Mësoni motin për sot dhe kur do të kthehet vapa e madhe (Foto)
  • 13/08/2017 | 08:47

...

Gjatë ditës së sotme, moti në Kosovë pritet të jetë i vranët me shi dhe do të zgjasë deri në mbrëmje.


Ndërsa që nga nesër pritet të kthehet dielli me re, ku temperatura maksimale pritet të mbizotërojë 26 gradë celsius.

Vapa e madhe pritet të jetë të enjten dhe të premtën, ku temperaturat priten të jetë 30 dhe 32 gradë celsius.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë