Loading…
Mësoni sa jeni të prirur për tradhti sipas shenjës së horoskopit
  • 19/02/2018 | 23:04

...

Ndikimet astrologjike favorizojnë prirjet për tradhti, duke vepruar në një mënyrë të ndryshme në varësi të pozicionit të zodiakut. Padyshim çdokush ka stilin e tij, dikush tradhton në mënyrën më të qetë të mundshme në “dritën e diellit”, ndërsa dikush preferon të rrijë në errësira, gjithsesi gjithmonë bëhet fjalë për pabesi!


Tani është momenti të zbuloni shenjat më shumë ose më pak të prirura për tradhti.

Numri që do të gjeni pas komentit, për secilën shenjë, tregon se sa prirje ndaj tradhtisë ka shenja përkatëse nga 0 në 10.

Dashi
Nuk është kjo shenja më tradhtare! Ndonjëherë e tepron me komplimentet ndaj të tjerave, por kjo ndodh vetëm sepse i pëlqen të flirtojë. Në fund ama, nuk ndodh asgjë. (4)

Demi
Mos i beso një Demi që kërkon të bëhet i mirë duke të përkëdhelur me dhurata. Kjo tregon se po fsheh diçka! (8)

Binjakët
Është shenjë gënjeshtare dhe nuk mendon për pasojat, ndaj kini kujdes se tradhton shpesh dhe me dëshirë të plotë. (10)

Gaforrja
Gaforrja mund të tradhtojë vetëm nëse dashurohet me dikë tjetër.(5)

Luani
Nëse tradhton e bën sepse është i zemëruar. Mos e bëj të ndihet i tillë sepse do të të bëjë të vuash. (5)

Virgjëresha
Ka sens praktik dhe mendon gjithmonë për pasojat e veprimeve. Është dembele prandaj edhe qëndron larg tradhtive. (3)

Peshorja
Tradhtia e Peshores shfaqet pothuajse gjithmonë si formë testimi ndaj partnerit por asnjëherë nuk kalon në veprime konkrete. (4)

Akrepi
Rrëmbehet nga pasionet e reja vetëm për arsyen se jeta e përditshme e mërzit. Mund të tradhtojë kur e pushton dëshira. Nga 0 në 10

Shigjetari
E mërzit përditshmëria. Shigjetari mund të shkojë në krevat me dikë që nuk e njeh dhe të nesërmen është në gjendje të harrojë gjithçka. (9)

Bricjapi
Nëse është i dashuruar nuk tradhton kurrë! (4)

Ujori
Lërë në lirinë e tij dhe gjithçka do të shkojë mirë. Nëse nuk e bën, do ta prishë marrëdhënien prej ndjesisë së mbytjes. (6)

Peshqit
E vret gjatë mendjen, përpara se të tradhtojë. Nëse të tradhton, më pas pendohet shumë. (3)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë