Loading…
Mësuesi tregon se si e xhelozonin kolegët dhe drejtori i shkollës
  • 20/04/2018 | 23:47

...

Edhe një tjetër pjesë e emisionin satirik “ Krejt n’rrs” kaq bërë  të qeshin me lot qytetarët.


Kësaj herë personit të intervistuar i kërkohet të tregoj diçka në lidhej me Raportin e Progresit, e pastaj flet edhe për “padrejtësinë” që ia kanë bërë kolegët dhe drejtori në shkollën që kishte punuar, shkruan gazetametro.net

Ai quhet Faik Dumani nga fshati Miradije e Poshtme dhe është arsimtar i pensionuar. Në bisedim e sipër ai tregoi një rast kur drejtori dhe kolegët i kanë xhelozuar aq shumë sa që as nuk i kanë folur dhe uruar kur kishte fituar në një projekt, për të cilin as vet nuk diti të tregoj.

Për më shumë shikoni videon e plotë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë