Loading…
Mihrije Braha befason në një dasmë, shikoni si kërcen qyqek (Video)
  • 11/08/2017 | 17:07

...

Ajo nuk po mërzitet për kritikat që po i merr në rrjetet sociale. 

Braha po shfaqet mjaft atraktive në çdo prezencë të saj, shkruan gazetametro.net

E kësaj rradhe në një dasmë, ajo është parë duke kërcyer pranë motrës së saj sikur të ishte në ditët më të mira./gazetametro.net

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë