Loading…
Milioneri 50 vjeçar çmend fansat: Bën tatu portretin e tij
  • 12/03/2018 | 19:04

...

Milioneri italian Gian Lucavacchi ka bërë tatuazh portretin e tij.


50 vjeçari, është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe kryesisht paraqitet me bikini, ose në pantallone shumë të shkurtra.

Ai vitin e kaluar kishte probleme me financa, sepse banka për borgj prej 10,5 milion eurove ia ka konfiskuar jahtet dhe patundshmëritë, transmeton gazetametro.net

Familja e tij është pronare e kompanisë farmaceutike, ndërsa ai e ka trashëguar atë pasuri.

Së fundmi ai ka postuar një video në profilin e ij në Instagram duke bërë tatuazh në shpinë portretin e tij. Shikoni videon më poshtë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë