Loading…
Ministri i Haradinajt bëhet fotograf në Bullgari
  • 07/12/2017 | 11:39

...

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka shkuar në Bullgari në një Samit të Bankës Botërore, ku po marrin pjesë liderë të vendeve të Ballkanit dhe përfaqësuesit më të lartë të Bashkimit Evropian.


Lluka, i cili vjen nga Aleanca Kosova e Re, është zënë në një moment interesant në këtë takim, ku po ashtu janë pjesëmarrës edhe Presidenti Hashim Thaçi dhe Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, transmeton gazetametro.net.

Ognian Zlatev, Shef i Misionit të Bullgarisë në BE, ka postuar në profilin e tij në Twitter katër fotografi nga ky event, në njërën prej të cilave shihet Ministri Lluka, parapa shpinës së liderëve kosovarë, duke fotografuar pjesëmarrësit, ose duke bërë selfie.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë