Loading…
Ministri Rasim Demiri blen telefon 790 euro
  • 07/12/2017 | 14:17

...

Ministri i Zhvillimit Rajonal, Rasim Demiri, ende pa u rehatuar mirë në detyrën e re ka blerë një telefon të ri super të shtrenjtë.


Gazeta Fjala ka mësuar se ai ka porositur telefon “Samsung s8”, modeli i fundit i kësaj marke, në Mobi shop “Mani – Nokia” në Prishtinë.

Se porosia është për ministrin e ka konfirmuar për Gazetën Fjala, zyrtarja e prokurimit Makfire Rrustolli, e cila edhe ka kryer procedurat e prokurimit në këtë rast, ndërkaq në kompaninë ku është bërë blerja kanë konfirmuar modelin e telefonit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë