Loading…
Mirë Bekimin, por edhe Gjikon? Prezantuesja shqiptare përgjigjet për të dashurit që “ia ka marrë” Elita Rudi
  • 06/12/2017 | 12:52

...

Me siguri e keni lexuar përpara disa vitesh në mediat rozë se shkak për ndarjen e prezantueses seksi Einxhel Shkira nga futbollisti Bekim Balaj u bë pikërisht Elita Rudi. Megjithatë asgjë nuk u vërtetua, as lidhja e Bekimit me Elitën dhe madje as lidhja e Einxhelit me Bekimin që supozohet të prishej nga ndërhyrja e një të trete (Elitës).


E ndonëse të gjithë e kemi kaluar këtë histori sepse Elita shfaqet lumturisht pranë reperit Gjiko prej disa kohësh ndërkohë që Einxhel vazhdon shijon jetën e saj ‘single’, një ndërhyrje nga një komentues sapo trazoi sërish gjërat.

Ka qenë dikush i cili ka pyetur në një aplikacion ku bëhen pyetje anonime, se si Einxheli ndihet që pas Bekimit, Elita i mori edhe Gjikon. Kjo e fundit duke i kthyer përgjigje ka thënë: “Nuk ndjej asgjë, …askush smë ka marrë askënd” – ka përfunduar ajo duke mos e përjashtuar faktin se dikur ka qenë e lidhur me Gjikon.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë