Loading…
Miriami dhe Albani në studio, zbulohet diçka për Albanin (Foto)
  • 14/09/2017 | 08:33

...

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani kohën e tyre e kalojnë së bashku edhe në studio ku realizojnë këngë të reja.


Miriami ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet se është bashkë me bashkëshortin e saj duke provuar demo të reja.

E sipas shkrimit të lënë, këngëtarja ka thënë se kur është në studio, Albani bëhet serioz.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë