Loading…
Misteri i fotografisë që s’u zbulua kurrë
  • 27/09/2017 | 23:41

...

Në shikim të parë asgjë nuk duket e pazakontë, një fotografi e zakonshme e një grupi vajzash, por diçka e tmerrshme fshihet pas saj.


Kjo është një fotografi e një grupi të vajzave të Irlandës që u realizua rreth vitit 1900. Por, këtu ka diçka shumë të çuditshme, shkruan Gazeta Metro

Ajo çka po çuditë botën në këtë foto, është se në krahun e njërës vajzë, shihet një dorë,  një dorë që nuk i përket askujt, që është e vendosur në krahun e vajzë ulur.

Fotografi kjo që ka marrur shumë vëmendje por nuk u zbulua asnjëherë e vërteta rreth saj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë