Loading…
Mitrovica nën tym, digjet një shkollë dhe një shtëpi (VIDEO)
  • 13/08/2017 | 18:11

...

Në lagjen “Bair” në Mitrovicë, në orët e pasdites zjarri fillimisht ka kapluar një shtëpi private dhe më pas objektin e shkollës “Musa Hoti”.


Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë për këtë rajon, Avni Zahiti, por ma dhënë detaje se cilat janë shkaqet e zjarrvënies. , njofton Klan Kosova.

Pasi zjarri ka kapluar objektin shkollor, tym i madh ka mbuluar Mitrovicën.

Si duket gjithçka atje, kur zjarrfikësit dhe qytetarë po mundohen ta shuajnë zjarrin, mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë