Loading…
Mjekët ende e mbajnë Beyonce’n dhe binjakët në spital (Foto)
  • 19/06/2017 | 14:09

...

Këngëtarja besohet të ketë lindur binjakët e saj. Ishte babai i saj Mathew Knoëles ai i cili konfirmoi lajmin në rrjetet sociale.

Burimet tani thonë se ‘një problem i vogël është paraqitur’ pasi që binjakët ka një javë që gjenden në spital, shkruan MetroUK.

TMZ raporton se mjekët nuk ndihen të sigurtë ti lirojnë momentalisht, dhe Beyonce poashtu gjendet me fëmijët në spital.

“Deri tani ajo është në gjendje të mirë shëndetësore. Edhe fëmijët pritet të jenë mirë” thanë mjekët përgjegjës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë