Loading…
Modelja shqiptare publikon foto nga vaska
  • 13/11/2017 | 18:09

...

Tashmë nuk është më hera e parë që modelja sexy poston foto nudo.


Bëhet fjalë për modelen Gjelbrona Gashi e cila njihet si një ndër modelet më atraktive në vend.

Bukuroshja Gashi njihet për linjat e saj sexy me të cilat ka pushtuar rrjetet sociale dhe ka duke marrë vëmendjen e shumë fansave.

Këtë here modelja ka postuar në Instagram një foto nudo ku shihet e zhveshur në vaskë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë