Loading…
Moment i sikletshëm: Moderatori i prenë fustanin me gërshërë koleges gjatë transmetimit live (Video)
  • 12/09/2017 | 13:50

...

Një moderator në Spanjë ka ngjallur reagime te miliona shikues, për faktin se gjatë transmetimit live ia prenë koleges fustanin me gërshërë.


Juan y Medio po prezantonte shfaqjen ‘Afternoon Here And Noë’ me kolegen e tij, Eva Ruiz kur nxorri një palë gërshërë për ti prerë veshjen.

Sipas Dailymail, ai e bëri këtë si një formë hakmarrje ndaj saj, e cila kishte tentuar përpara ti priste pantallonat.

Ndërkohë, Eva Ruiz që po qeshte gjatë gjithë kohës ka thënë se ishte në dijeni të gjithckaje, pra nuk pati të papritura për të.

Kanali Sur kërkoi falje pas kësaj duke e quajtur shaka mes prezantuesve./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=minzB6IKXLw

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë