Loading…
Momenti kur gazetarin e zë shiu gjatë transmetimit live (Video)
  • 17/08/2017 | 21:55

...

Moderatori i emisionit “BonBon” në RTV 21, Lorik Bakija, ka kaluar momente të vështira sot gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë.


Emisioni ishte paraparë të mbahej në hapësirën e rregulluar për mrekulli, në terasën e RTV21, por shiu i rrëmbyeshëm i ka detyruar të gjithë që të futen brenda në studio.

Mirëpo, asgjë nuk ka kaluar kaq lehtë: moderatori i emisionit është ai që e ka pësuar, kur në hyrje të emisionit ka filluar shiu dhe breshëri, raporton RTV21.

Ai është nuk është ndalur, deri sa ka paralajmëruar përmbajtjen e emisionit.

Në videon më poshtë shikoni këtë moment të vështirë të tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë