Loading…
Momenti kur Miloti kërcen nga frika në dasmën e Jasharajve
  • 13/10/2017 | 13:02

...

Edona Llalloshi edhe këtë verë ka qenë njëra ndër artistet më të angazhuara në ahengje të shumta familjare.


Njëra prej dasmave në të cilën mori pjesë Edona është edhe ajo e familjes Jashari. Gjithmonë në dasma, këngëtarja përkrah vetes ka edhe vëllain e saj, Milotin, i cili këndon bashkë me të.

Gjatë kësaj dasme, në një moment kamera e ka kapur Milotin teksa frikësohej nga të shtënat me armë. Vlen të përmendet se nga kjo video shihet se Edona dhe Miloti krijuan një atmosferë fantastike në këtë dasmë teksa këndonin këngë patriotike.

Në minutën 1:09

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë