Loading…
Momenti kur personi me armë ngjitet në skenë gjatë koncertit të Britney Spears (Video)
  • 11/08/2017 | 11:02

...

Janë bërë të shpeshta skandalet e koncerteve të yjeve botërore.

Kësaj here bëhet fjalë për këngëtaren amerikane, Britney Spears, e cila pas një kohe të gjatë u shfaq në skenë me një performancë me të cilën elektrizoi publikun.

Gjithçka po shkonte mirë derisa u dëgjua një zë nga prapa “Ai ka armë?” dhe këngëtarja u largua me shpejtësi nga skena.

Në një video të publikuar nga “Sky News” shihet teksa personat që kujdeseshin për mbajtjen e rendit në koncertin e Britney Spearts, e kapin me forcë personin që u shfaq në skenë me armë në dorë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë