Loading…
Morata debuton me gol tek Chelsea (Video)
  • 12/08/2017 | 17:36

...

Alvaro Morata ka nisur mirë ndeshjen e tij të parë zyrtare në Premierligë, pasi që ka shënuar gol pas 10 minutash kur u inkuadrua në lojë.

Morata hyri në lojë në minutën e 59’ të ndeshjes, për të zëvendësuar Batshuyain, ndërsa goli i tij i parë erdhi në minutën e 69’.

Chelsea për moment është duke humbur me rezultat 1:3 dhe është më një lojtar më pak./Gazeta Metro/

http://www.dailymotion.com/video/x5wrxsu

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë