Loading…
Morena merr mesazh të luaj lojën “Balena Blue” (Foto)
  • 18/06/2017 | 11:19

...

Loja e rrezikshme “Balena Blu” e cila ka marrë jetën e më shumë se 140 fëmijëve në botë, tashmë është hasur edhe në Kosovë. E edhe modelja e njohur ka marrë një mesazh për të luajtur lojën.


Modelja kosovare Morena Taraku së fundmi ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instastory ku shihet se ajo ka marrë një mesazh për të luajtur lojën “Balena Blue”.

Por Morena ia ka kthyer duke thënë se është turp që po hapin usera të tillë.

“Si nuk ju vjen turp te hapni usera te tille e te fundroni mendjen e fëmijëve te mjere. Sa shume vite na jan dashur te harrojmë tmerrin e luftës e traumat e saj ne vend qe te luftojmë per ta ju po abuzoni mendjen e tyre me gjera te kota e po i shtyni ata drejte vetvrasjes. Por nuk po cuditem aspak sepse po te ishim me intelegjent do ishte Kosova me përpara. Sa turp me lexu nje sms te tilee ne gjuhen shqipe.”, kishte shkruar Morena./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë