Loading…
Moti mbi Kosovë, këto do të jenë temperaturat
  • 20/02/2018 | 08:22

...

Sot Kosova është zgjuar me reshje të lehta bore të cilat do të zgjasin deri në orët e mesditës, e ku më pas ato do t’i lënë vend një vranësire.


Gjithë dita e sotme do të përshkohet me mot të ftohtë dhe vranësira të cilat do të shoqërohen me erë, shkruan gazetametro.net.

Temperaturat gjatë ditës së sotme do të sillen nga 1 deri në 5 gradë celsius.

Të ngjashme temperaturat do të jenë edhe të nesërmen, përveçse do të shënojnë pak ulje. Ato do të sillen nga 0 deri në 4 gradë celsius./gazetametro.net


Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë