Loading…
Motrat binjake u ndanë në lindje, bashkohen pas 10 vitesh (Video)
  • 12/01/2017 | 11:07

...

Dy motra binjake kineze u bashkuan pas 10 vitesh, kjo sepse ato ishin birësuar nga familje të ndryshme që kur kishin lindur.


Audrey Doering and Gracie Rainsberry janë vajzat binjake që këtë të martë i dhanë njëra-tjetrës për herë të parë, një  përqafimin mes motrash. Audrey u rrit në Wausau, ndërkohë Gracie ka  jetuar në Richland, Washington,1500 milje larg, transmeton gazetametro.net.

Ato mësuan për ekzistencën e njëra-tjetrës rastësisht me anë të një fotografie të tyre me nënën biologjike pas kohë pasi kishin indur. Më pas ato folën në “FaceTime” në internet dhe e realizuan takimin.

Vajzat u emocionuan shumë kur e panë njëra-tjetrën për hërë të parë pas 10 vitesh, që kur ishin birësuar nga familje të ndryshme amerikane për shkaqe të cilat nuk  dihen pse janë braktisur nga nëna.

Audrey Doering kur e përqafoi motrën e saj, tha se tash po ndihet e plotësuar edhe pse nuk e ka ditur fare që ka një motër.

” Tani ndjehem plotësisht e lumtur”, përfundoi motra tjetër Gracie Rainsberry. /gazetametro.net.

Për të parë emocionet e vajzave binjake gjatë takimit të parë ndiqeni videon më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë