Loading…
Motrat Kardashian e kthejnë parkingun në pistë mode (Foto)
  • 13/09/2017 | 09:17

...

Motrat Kardashin e kthyen një parking të thjeshtë në një sfilatë mode, pasi kishin dalë për të drekuar në një restorant në Westlake të Kalifornisë të martën, transmeton Gazeta Metro.


33 vjeçja Khloe doli nga vetura e saj luksoze Rolls Royce dhe tregoi asetet e saj tashmë të famshme për adhuruesit nga mbarë bota.

Ndërkohë, motra e saj e madhe, Kourtney, ishte veshur më thjeshtë, por pa e lëshuar mundësinë për të treguar edhe ajo linjat e famshme të trupit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë