Loading…
Mourinho e ka një këshillë për Real Madridin lidhur me De Gean
  • 13/03/2018 | 09:44

...

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, është shprehur i  bindur se portieri David De Gea do të vazhdojë qëndrimin te klubi anglez.


Portugezi e ka këshilluar Real Madridin të fillojë të interesohet për dikë tjetër, nëse dëshiron të gjejë portier.

Madrilenët ka disa vjet me radhë që përpiqen të transferojnë spanjollin.

“Mendoj se ai do të qëndrojë. Nuk i qëllimet e Real Madridit, por nëse do të isha në vend të tyre, do të mendoja për ndonjë lojtar tjetër”, u shpreh Mourinho.

Në vitin 2016 Reali ishte shumë afër të transferonte De Gean, po në fund refuzoi të paguante 100 milionë euro sa kërkonte United. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë