Loading…
Mozzik bën këtë gjest për të dashurën
  • 11/10/2017 | 16:26

...

Janë komentuar shumë për lidhjen e tyre e më pas për një ndarje të mundshme.  Por ata e mohuan një gjë të tillë duke u paraqitur sërish para mediave së bashku.


Dyshimet për ndarjen e çiftit kishin lindur kur që të dy kishin fshirë fotografi në rrjetet sociale.

Për disa ditë ata nuk komentuan asgjë për raportin e tyre.

E, më pas ishte vëllai i Loredanës i cili përmes një video live në Instagram kishte konfirmuar se motra e tij është së bashku me Mozzikun.

Lorenda së fundi ka postuar një “Insta Story” në të cilin shihen dy qafore të personalizuara me emrin e saj dhe të Mozzik./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë