Loading…
MSN me rekord të ri
  • 12/01/2017 | 10:55

...

Të mërkurën mbrëma, Barcelona është kualifikuar tutje në Kupën e Spanjës ‘Copa del Rey’.


Katalunasit kanë fituar ndeshjen kthyese kundër Athletic Biilbao me rezultat 3-1, fal golave të Luis Suarez, Neymar dhe Lionel Messi.

Këto tre gola të shënuar nga MSN, kanë regjistruar numrin prej 300 golave të shënuar, duke bërë kështu këtë treshe me një rekord të ri dhe mjaft të frikshëm, raporton gazetametro.net

Barcelona do ta pret ndeshjen Sevilla – Real Madrid që zhvillohet të enjtën mbrëma, për ta mësuar kundërshtarin e ardhshëm në kuadër të Kupës së Spanjës. Bota mund ta shijoj një ‘El Clasico’./gazetametro.net/

1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë