Loading…
Mustafi e ‘ngulitë’ me kokë, Arsenali në epërsi
  • 11/03/2018 | 15:08

...

Mbrojtwsi shqiptar, Shkodran Mustafi, e ka kaluar skuadrën Arsenalin ndaj Watfordit 1-0.

Mustafi shënoj një gol të bukur me kokë në minutën e tetë të ndeshjes.

Ky gol i mbrojtësit shqiptar erdhi pas asistimit të Mesut Ozil

http://www.dailymotion.com/video/x6g4619

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë