Loading…
Nata si në ëndrra e Marinës dhe Getit, japin një porosi
  • 14/02/2018 | 22:02

...

Vitin e kaluar çifti më i përfolur i estradës kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë. 


Dasma e Getit e Marinës ishte madhështore, e organizuar në Gjirin e Lalzit, ku kishte mbi 600 të ftuar, e shumë prej tyre ishin fytyra të njohura për publikun.

E sot, në ditën e të dashuruarve ata i vënë vulën gjithçkaje.

Është Marina ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, ku çifti shihet teksa po darkojnë në një ambient të hapur, e ku përreth tavolinës së tyre me qirinjtë e ndezur formohet një zemër.

Nën tingujt e këngës “Love on the brain” nga Rihanna, çifti po duken tejet të lumtur.

“Duajeni njëri-tjetrin” ka shkruar Marina në videon e publikuar.

Love each other! #happyvalentinesday❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë