Loading…
Ndahet ‘Kemali’ me gruan!?
  • 11/01/2018 | 16:14

...

Aktori i njohur dhe shumë i pëlqyer për audiencën shqiptare Burak Ozcivit, është mjaft i vetëdijshëm për këtë popullaritet dhe si të tillë po e shfrytëzon pafund.


Këtë po e dëshmon për të ngacmuar femrat që është mjaft i vetëdijshëm për këtë popullaritet dhe si të tillë po e shfrytëzon pafund për të ngacmuar femrat që çmenden sapo përmendet emri i tij , shkruan Kosovarja.

Madje martesa e tij me aktoren Fahriye Evcen bëri bujë të madhe e besa edhe mërziti shumë femra që mbase vetë duke e shikuar ‘dashuroheshin’ pas pamjes së tij tërheqëse.

E sa i përket raportit të çiftit në fjalë shumë herë u aludua për kriza martesore si shkak i xhelozisë nga të dyja palët, por nuk u dha ndonjë deklaratë e prerë.

Çuditërisht Burak ka zgjedhur kësaj radhe të marrë energji duke zgjedhur të pushojë këtë sezonë të këndshme dimri në një vend malor.

Por, pranë tij nuk shihet bashkëshortja e kjo mbase ngritë dyshime për ndonjë periudhë krize apo kohe që kanë vendosur t’i japin njëri-tjetrit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë