Loading…
Ndahet nga nusja dy orë pas martesës, kjo është arsyeja
  • 18/01/2018 | 19:25

...

Ndoshta kjo mund të konsiderohet si një ndër martesat më jetëshkurta në botë.


Një çift nga Arabia Saudite u nda 2 orë pas martese, sepse nusja theu rregullin për të mos postuar foto nga dasma në rrjete sociale.

Dhëndri, sapo mori vesh që pamje nga dasma e tij ishin shpërndarë në Snapchat me shoqet e nuses së re, aplikoi menjëherë për divorc.

Sipas mediave atje, pjesë e marrëveshjes së tyre martesore edhe që të mos postoheshin foto e video të ceremonisë. Ky nuk është rasti i parë që bashkëshorti ndahet nga gruaja pak orë pas martesës. Në fillim të këtij viti po në Arabi, një burrë u nda nga nusja e re sepse ajo ishte tepër e zënë duke folur me miqtë e sa

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë