Loading…
Ndërron jetë ish-banori i Big Brother (Foto)
  • 13/08/2017 | 12:08

...

Gjatë edicionit të parë të Big Brother Albania, konkurrent ka qenë edhe Shkëlqim Brushulli. Ai mbahet mend për lojën e fortë të tij, si edhe ka qenë një ndër njerëzit më të dashur brenda shtëpisë.


Sipas një postimi nga e bija e tij, Esmeralda, Shkëlqimi është ndarë tragjikisht nga jeta, pasi luftoi për vite me radhë kundër një sëmundje të rëndë.

“Me keqardhje dhe lëndimin e humbjës së njeriut më të dashur ju njoftoj humbjen e të ndjerit Shkëlqim Brushulli, babait tim”, ka shkruar ajo.

I njohur ndryshe si Çimi, ai ka lënë pas dy vajzat dhe bashkëshorten.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë