Loading…
Ndeshen dy dema në rrugë, një i dehur mundohet t’i ndajë (Video)
  • 06/09/2017 | 20:22

...

Ndërsa dy dema ndeshen me njëri-tjetrin në rrugë një burrë i dehur është përpjekur që ti ndajë. Por ajo çfarë i ndodh është e papritur për ‘heroin’.


Një mik i tij e mban nga mbrapa që ta ndalonte por ai nuk e dëgjon duke u futur midis dy tyre. Por demat nuk janë të kënaqur që dikush i ndërpreu dyluftimin, ndaj njëri prej tyre e sulmon duke e hedhur në ajër.

Ndërsa demat rifillojnë duelin e tyre, burri i tronditur ngrihet para se të ulet në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur në një rrugë në Azi.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=b_UtEdgYEBI

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë