Loading…
Ndeshja vendimtare për Gjermaninë: Këto janë formacionet zyrtare
  • 23/06/2018 | 19:55

...

Gjermania gjendet në situatë kritike në Botëror, pasi i duhet të fitojë dy ndeshjet e mbetura në grup për t’u kualifikuar tutje, transmeton gazetametro.net

Pas dështimit ndaj Meksikës, trajneri Joachim Low ka bërë disa ndryshime në formacion duke përfshirë lënien në bankë rezervë të Ozilit e Khediras.

Më poshtë formacionet zyrtare. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë