Loading…
Ndryshimi drastik që pësoi këngëtari Ed Sheeran (Foto)
  • 11/01/2017 | 12:33

...

Ed Sheeran ka bërë rikthimin e tij në një formë krejtsësisht ndryshe. Ai u kthye si më i mirë, jo më i madh.  

Këngëtari ka humbur peshë te dukshme, pasi i është dhënë një regjim me intensitet të lartë nga e dashura e tij Cherry .

I ftuar në Signal radio 1, Ed Sharen flet për dietën e tij dhe aktivitetet jashtë muzikës ,me çrast zbuloi së për shkak të angazhimeve të tij në muzikë ai la pas dorë vetën e tij.

‘’Nuk e kisha realizuar se sa isha aktiv gjatë turneut. Ushqimet e mija të përditshme ishin pica dhe birra,  dhe për shkak angazhimet e tepërta në turne , isha në top formë , mirëpo pasi u përfundua turneu më nuk arrija të hyja në rrobat e mija.’’

ed-sheeran1

Nga fotografitë më poshtë mundë ta vëreni se ai ka filluar të zhdukë kilogramët e tepërta nga trupi i tij, ku shtysa kryesore për këtë është e dashura e tij Cherry.

rlp_mdg_060117sheeran_431jpg

rlp_mdg_060117sheeran_430jpg

Ai publikoi dy këngë njëra pas tjetrës pak ditë më parë duke arritur mbi mbi 13 milionë klikime në vetëm 24 orë /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë