Loading…
‘Në grevë’ me verë, birra e mish në ‘kasollë’ bore për votim të Demarkacionit |VIDEO
  • 10/03/2018 | 23:17

...

Një veprim interesant kanë bërë dy qytetarë nga Vrella e Istogut, duke improvizuar një kasollë bore, ku kanë shtruar edhe një tryezë përplotë me birra, verë e mish.


Ata me këtë rast kanë postuar një video në Facebook, ku me humor thonë se këtë po e bëjnë shkaku i Demarkacionit, dhe nuk dalin nga aty pa u votu kjo marrëveshje me Malin e Zi, shkruan gazetametro.net.

“Jemi hy në grevë për Demarkacionin, dhe nuk dalim nga këtu pa u votu…”, thonë ata në këtë video amatore të postuar në rrjetin social Facebook. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë