Loading…
Në këtë komunë po votohet më së shumti
  • 19/11/2017 | 12:47

...

Prishtina deri tash po prinë me daljen e qytetarëve në votim.


Në kryeqytet deri në orën 11:00 kanë votuar 15.675 ose 8,32 përqind të personave me të drejt vote, pastaj është Prizreni, ku deri në këtë kohë kanë votuar 9.018 persona ose 5,34 përqind. Ndërsa me përqindje prinë komuna e Parteshit me 15,38%.

Pas Prizrenit është Gjakova, ku deri në orën 11:00, kanë votuar 8.680 persona me të drejt vote ose 7,59 përqind.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë