Loading…
Në keto temperatura te ulta, zbuloni pallton me instalime elektrike
  • 14/12/2017 | 23:27

...

Ju kaloni shumë kohë jashtë në temperatura të ulëta.


Do  të jeni të lumtur të zbuloni se xhaketat të nxehta mund të bëjnë mrekulli. Pavarësisht nga mosha juaj, ju mund të përfitoni nga komoditeti i një xhakete të nxehtë. Sipas ekspertëve të modës, mund t’ju mbrojnë nga kushtet e motit të ftohtë, pavarësisht nëse jeni jashtë për punë . Ka shumë lloje të ndryshme të xhaketave të nxehta dhe ato vijnë në shumë madhësi të ndryshme. Do të zbuloni se një xhaketë e nxehtë është domosdoshmëri dhe jo vetëm luks.

Modelet e fundit dhe stilet e xhaketave të nxehta, sipas intv.al janë të pajisura me teknologji të përparuar. Zakonisht ato kanë instalime elektrike të vjetra të ndërtuara në shtresa të xhaketës, të cilat ofrojnë shkallë të ndryshme të nxehtësisë pikërisht aty ku ju nevojitet.

Ky sistem i instalimeve të kabllove përmban bateri litium që mund të rimbushen qindra herë. Ju do të jeni në gjendje të qëndroni të ngrohtë madje edhe në temperaturat më të ftohta. Zonat e ngrohjes të xhaketës përfshijnë gjoksin, shpinën dhe qafën.

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë