Loading…
Në Prizren djali rrah prindërit
  • 13/01/2018 | 11:17

...

Një burrë në Prizren është arrestuar pasi ka rrahur dy prindërit e tij, njofton Policia e Kosovës.


“Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh, shkruan gazetametro.net

Flet babai: Si e lash të birin 14 vjeçar të voziste traktorin që e la të vdekur

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë