Loading…
Nëna vendos rërë mbi varrin e të birit për një arsye shumë prekëse  (Foto)
  • 11/08/2017 | 19:46

...

Kur nëna Ashlee Hammac lindi djalin e saj të dytë, ai vdiq vetëm pas pesë ditësh dhe ajo vendosi që ta kujtojë në një mënyrë që po thyen zemrat e njerëzve.


Nëna vendosi një kuti me rërë mbi varrin e të birit, në mënyrë që vëllai i tij më i madh të mund të luaj me të, shkruan DailyMail.

Nëna postoi fotografitë në rrjetet sociale, duke bërë që mijëra njerëz të ndiejnë dhimbje me të.

“Ai gjithmonë vinte me mua tek varri i vëllait të tij, këndonte këngë, fliste me të sikur të ishte gjallë. Prandaj doja që kjo të vazhdonte”, ka thënë nëna.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë