Loading…
Nervozohet Trump, ia kthen Michelle Obamas: Nuk do t’ia fal burrit tënd për çka i bëri ushtrisë
  • 09/11/2018 | 18:11

...

Gruaja e ish-presidentit amerikan, Barack Obama, pak më herët kishte thënë se nuk do t’ia falë asnjëherë Trump’it për shpifjet e tij për vendin ku është lindur Obama.


Në lidhje me këtë, gazetarët pyetën Trump’in për mendimin e tij, të cilës iu përgjigj në stillin Trump’ian, transmeton gazetametro.net

Trump tha se Michelle Obama ka marrë pare të mëdha për këtë.

Ai shtoi se kurrë nuk do t’ia falë Barack Obamas për atë që, sipas tij, ai i bëri ushtrisë amerikane.

Trump tha se ajo çfarë Obama i bëri ushtrisë e bëri SHBA’në një vend më të pasigurtë për të gjithë dhe se atij është dashur ta korrigjojë këtë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë