Loading…
Nëse e dalloni gruan e dytë në foto për pesë sekonda, keni inteligjencë të lartë
  • 04/12/2017 | 12:35

...

Artisti gjerman, Jörg Dustervald është i specializuar në këtë gjë.


Një nga veprat e tij është bërë tepër e popullarizuar në internet. Jorg ka postuar këtë foto dhe u ka kërkuar përdoruesve që të gjejnë gruan e fshehur. Një test pamor që është bërë viral. Rehatohuni dhe shiheni me vëmendje. Por kujdes! Koha është vetëm 5 sekonda.

Ju ndihmojmë ne.

Për të parë imazhin e fshehur, është e nevojshme të shihni fotografinë në distancë. Atëherë bëhet e qartë se pema e lakuar krijon një fytyrë ovale, ura me formën e harqeve formon një sy, trupi i vajzës tregon një hundë, fustani i saj buzët. Kjo fotografi është vërtetë origjinale, e pabesueshme!

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë